Horecazaak

Turks Streetfood restaurant Rotterdam Zuidplein - Tihm Horecamakelaardij

Omschrijving

Net ingerichte horecaruimte te koop in winkelcentrum Zuidplein. De ruimte is gelegen op de 2de verdieping van het winkelcentrum naast zaken als KFC, Has Doner Kebab en de Xenos. Door de ligging vlakbij de roltrappen is het ook goed mogelijk om vanuit deze locatie eten te bezorgen.

Zie voor meer informatie:https://tihm.nl/aanbod/turks-streetfood-restaurant-te-koop-rotterdam-zuidplein/

Vanaf ingang Pleinweg is de tweede verdieping met de roltrappen en lift de eenvoudig te bereiken. Aangekomen op de tweede verdieping ligt de horecaruimte aan de linkerhand op ca 50 meter afstand. De ruimte is ca 5 meter breed, 16,5 meter diep en heeft een plafond hoogte van 4,20 meter. De ruimte is in totaal 82 m² groot en is opgedeeld in een verkoopruimte met 32 zitplaatsen aan de rechterzijde van het pand en de verkoopcounter met keuken en spoelkeuken aan de linkerzijde van de ruimte. Achterin de ruimte is er nog een toilet en kantoor/opslagruimte.

Het huidige concept is een Turks Streetfood concept en is momenteel 7 dagen in de week geopend. Op de kaart staan onder andere pizza’s, döner, burgers, pides, baklava en diverse zoetigheden. Naast het afhalen van eten of eten op locatie wordt er ook eten bezorgd vanuit deze locatie. De nieuwe ondernemer is uiteraard vrij om een soort gelijk concept voort te zetten, maar kan het concept ook naar wens aanpassen. Hierbij dient wel rekening gehouden te worden met de mogelijkheden binnen de wet en regelgeving en dat verhuurder ook akkoord gaat met het concept.

Totaal aantal vierkante meter ± 82 m², waarvan;
Verkoopruimte ± 42 m² ( 4,2 m plafond hoogte)
Keuken + spoelkeuken ± 32 m²
Toiletruimte ± 2 m²
Opslagruimte ± 6 m²

Kostenindicatie
Elektra € 1.700,- per maand
Servicekosten € 550,- exclusief BTW (naast de huurkosten gelden voor deze locatie ook servicekosten. Hieronder valt onder andere waterverbruik, de afvalverwerking, beveiliging, algemene kosten winkelcentrum Zuidplein).

Goed om te weten:
- er is geen gas aansluiting in het pand
- de afzuiginstallatie blaast uit op het dak
- deze locatie is ook geschikt om vanuit te bezorgen
- momenteel draait de zaak ca € 1.000,- omzet per dag

De huidige ondernemer exploiteert deze Turkse horecazaak vanaf 2018, maar hebben een nieuwe locatie gevonden die beter past bij hun concept. Gezien de ondernemers zich volledig willen focussen op één zaak komt deze zaak nu in de verkoop.
De zaak beschikt over een exploitatievergunning categorie 1. Op de overname rusten geen verplichtingen als personeel of contracten die overgenomen moeten worden door de nieuwe ondernemer.

Bent u op zoek naar een horeca ruimte in Rotterdam Zuidplein, wilt u meer informatie of een afspraak maken dan kunt u contact opnemen met Tim Ouwerkerk T: 06 13 704 604 of E: op T.Ouwerkerk@tihm.nl.
De verstrekte informatie in deze advertentie is met de grootste zorg samengesteld. Desondanks is het mogelijk dat er onjuistheden zijn ingeslopen. Belanghebbenden kunnen daarom geen rechten aan deze informatie ontlenen en zijn wij hiervoor niet aansprakelijk.

Kenmerken

Algemeen

Geplaatst op
21 sep. 2023
Lokatie
Rotterdam
Type
Shoarma/grillroom

Oppervlakte

Totaal
82 m²
Keuken
32 m²
Verkoopruimte
42 m²
Magazijn
6 m²
Zitplaatsen
32

Terras

Terras:
Nee

Prijs

Overnameprijs:
€ 80.000
Huurprijs vastgoed:
€ 4.900

Verplichtingen

Brouwerij
Nee
Personeel
Nee
Automaten
Nee
Muziek
Nee
Leasecontracten
Nee
Te koop aangeboden door

TiHM Horecamakelaardij

Kortekade 33a
3062GM Rotterdam
0105221426
TiHM Horecamakelaardij

Contactpersoon voor deze advertentie

Dhr. T Ouwerkerk
t.ouwerkerk@tihm.nl.

Vergelijkbare horecazaken

Restaurant "Fruits de Mer" in Voorburg

Restaurant van 160 m² met terras in Voorburg
Modern restaurant met eigentijds interieur in het centrum van Voorburg.
23 mei 2020
Horecaadviesbureau.nl
€ 195.000
€ 3.000

ID 2165 Restaurant aan de Bierkade

Lunchroom met terras in Den Haag
18 mei 2022
VDS Horecamakelaars B.V.
€ 125.000
€ 1.960

ID 1558 Cafetaria/Snackbar in Leidschendam

Cafetaria/snackbar van 124 m² met terras in Leidschendam
2 jun. 2022
VDS Horecamakelaars B.V.
€ 129.000
€ 1.900

ID 2176 Horeca locatie in de Boekhorststraat nabij de Grote Markt

Lunchroom van 120 m² met terras in Den Haag
28 jun. 2022
VDS Horecamakelaars B.V.
€ 175.000

Mooie brasserie op camping in Heusden Noord-Brabant

Lunchroom met terras in Heusden
26 jul. 2022
€ 69.000
€ 2.500
Bekijk alle horeca te koop in Rotterdam