Te koop: goedlopende en alom bekende grillroom gevestigd op een prachtige A1-Locatie vlakbij Station Apeldoorn
Het bedrijf is al sinds 2002 actief en is bij een ieder uit Apeldoorn bekend. Wie heeft er niet een keer bij hun de avond afgesloten?
Sinds 2012 gelegen tegenover het station van Apeldoorn in een zeer net en nieuw gebouw. Dit is een absoluut mooie zichtlocatie en iedereen die richting stad of station gaat komt hierlangs. De locatie beschikt over een drank- en horecavergunning.
Momenteel is het bedrijf in gebruik als grillroom met pizza. Ook de bezorging loopt goed. Maar deze locatie is natuurlijk ook zeer geschikt voor andere (fastfood) formules!
Indeling
Entree met tochtsluis naar gezellig zitgedeelte (hoogdrempelig) met circa 48 zitplaatsen. Gezellige uitgifte balie. Alle aanwezige apparatuur is aanwezig.
Achterin een nette opslag, koelcel en vriescel en aparte spoelkeuken met vaatwasser en wasmachine. Klein kantoor en zeer nette gescheiden toiletten.
Alles is zeer goed en netjes onderhouden. Totale ruimte circa 154m².
Terras
Aan de voor- en zijkant is een zeer mooi terras mogelijk.
Verplichtingen
Toplocatie voor elke take-away / bezorg en fastfoodformule! Kijk voor meer foto’s en informatie op www.horecapachter.nl