Restaurant INGER Beverwijk ter overname aangeboden door alberssales Horecamakelaars!
Super leuke locatie zeer goed bereikbaar.
HorecabedrijfRestaurant INGER Beverwijk, lekker eten en drinken, een culinair pareltje midden in het mooie Beverwijk. Schuif aan in een comfortabele setting en ervaar de gastvrijheid van het team van INGER.
Dit restaurant is werkelijk schitterend ingericht, er is uitsluitend gebruik gemaakt van de beste materialen. De half open keuken is voorzien van top apparatuur en verkeerd in uitstekend onderhouden staat.
Aan elke tafel heb je zicht op de open keuken waar het keukenteam dagelijks de mooiste gerechten bereid met mooie producten. In de zomer ben je welkom op het zonnige terras waar je kunt genieten van een mooi glas wijn, een uitgebreide lunch, een lekkere borrel of een culinair diner.
IndelingDe gehele onderneming is heerlijk ruim ingericht. De keuken en het magazijn zijn overzichtelijk en met voldoende mogelijkheden. Bij binnenkomst in het restaurant valt direct de geweldige open keuken op. Vele lage en hoge zitplaatsen maken de inrichting van het restaurant speels. Het restaurant biedt plaats aan +/- 80 gasten. Over de gehele breedte van het pand ligt een riant terras.
LiggingRestaurant INGER Beverwijk is gelegen aan het Frank SinatraPlein. Ruim voldoende parkeergelegenheid naast het restaurant. Ook goed bereikbaar per fiets etc.
OpeningstijdenDe mogelijkheid bestaat om het restaurant 7 dagen per week te openen. De vergunning laat dit ook toe.
VerplichtingenEr rusten geen verplichtingen op de exploitatie. Brouwerij Warsteiner heeft de bier-technische bruikleen neergezet op liberale basis.
Goodwill en InventarisHuidige ondernemers ondernemen reeds zeer vele jaren en hebben de keuze gemaakt om het rustiger aan te gaan doen.
Interesse?Bel snel met alberssales Horecamakelaars
Ronald Albers // 06-23402420
info@alberssales.nl